Лісабон
Поговорім про Лісабон, про океан його та ночі
Поговорім і про людей: веселих, щирих та щасливих
Я розповім вам про життя, котре бурлить із дня у день
I про Палац Ажуда та Морський Музей
Ми прогуляємось в чарівнім Парку Едуарда
Розглянемо картини в Галуста Гюльбенкяна
Босоніж ми пройдем по вулицям усіяних бруківкой
Щовечора я ладна відкривати Байрру-Алту.
Ті неймовірні перспективи, що криють вулички в собі
Вас зачарують дивовижні, фантастичні краєвиди
І стоячи у обрія Сан-Педру ти закохаєшся в це місто, в цих людей
В людей яскравих, сонячних й прекрасних
Котрі живуть життя своє на повні груди
Вони радіють кожнім новім дні, людині, птаху
Їх душі обʼєднав чарівний та казковий Лісабон
Він показав життя, котре заховане на карті
Котре несе в собі лиш щастя й сміх.
Саме з цього вірша, написаного самою Ольгою розпочався вечір.